Terezie Havlová

majitelka, kadeřnice

+420 722 673 733

Hover Title

Více než 16 let se profesionálně zabývám kadeřnickým světem. Jako vlasová stylistka jsem si získala slušné jméno mezi zákazníky a vybudovala Havel Hair v centru Ostravy. Účesy mě fascinovaly již od dětství a práce kadeřnice mně čím dál tím více lákala. S obdržením výučního listu mi bylo hned jasné, že se chci ubírat směrem módy, krásy a stylu. Stále se snažím zdokonalovat v oboru a nabídnout vám to nejlepší na trhu.

Michaela Fedorová

kadeřnice

+420 732 843 968

Hover Title

Více než 12 let jsem nadšenou kadeřnicí, které se neustále školí a zdokonaluje ve svém oboru. Mou prioritou je se vám dostatečně věnovat a vyslechnout vaše přání o vysněných vlasech. Ráda poradím s ideální technikou a střihem, protože vím, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Zaměřují se na techniky foilayge, balayage a melíry.

Dominik Juriš

kadeřník

+420 721 114 749

Hover Title

Každá žena je originální a jedinečná a s tímto základním faktorem přistupuji i k péči o jejich vlasy. Při práci se řídím hlavně srdcem a citem, případně pak dopomůže 6 let praxe. Vždy hledám inspiraci v módě a barvách což je i mým koníčkem. Do Ostravy mě z Brna přivedly stejné faktory, kterými se řídím při práci a byla to nejlepší změna v mém životě.

X